Kuru Çayda Pazar Ziraat Odası Markası!

Pazar Ziraat Odası’nın yeni dönem çalışmaları hız kazandı.

 Pazar Ziraat Odası’nın yeni dönem çalışmaları hız kazandı. Konu ile ilgili açıklama yapan Pazar Ziraat odası Başkanı Nurettin İnce “Yeni dönem çalışmalarımızın içinde bulunan kuru çayda markalaşma süreci tamamlanmış olup kuru çay piyasasına adım atmış bulunmaktayız. Bu çalışmalarımız ziraat odamızı marka haline getirerek hem üreticilere hemde tüketicilerimize fayda sağlıyacaktır.

Oda olarak bir çay da değil zeytinyağı,  zeytin  ,yöresel balımızı ve diğer ürünleride direk üreticiden alıp markamızla  sağlıklı kaliteli mallarımızla tüketiciyi buluşturacağız.

Çayda ve ürünlerde kalite ön planda tutulmaktadır.Kuru Çay piyasasındaki yerimizi alıp satışımıza göre daha değişik yatırımlara gireceğiz.Piyasa olmadan üretmek sonuç değildir.Piyasaya sürdüğümüz çaylar kaliteli olup sektördeki söz sahibi olan firmalarla iş yapacağız.

‘’PAZAR ZİRAAT ODASI’’ markasına tüm hemşerilerinizin ortak bir değeridir.Hemşerilerimizin sahip çıkması ve bizlere destek olması gerekiyor.Bu marka Pazar çiftçisinin ortak markası dır.’’
                                                                                                                
 
  Ana Sayfa