Skip Navigation Links
Skip Navigation Links.
Yazarlar

Nurettin İNCE
ÜRETİCİMİZ BİLİMLE BULUŞMALI

        Oda Haritası         HyperLink
 
 
 
PAZAR ZİRAAT ODASININ OLAĞAN KURULU YAPILDI

Pazar Ziraat Odası Genel Kurulu’nda yeni yönetimin belirlenmesi için çarşaf listeyle seçime gidildi.

Pazar Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda 2011-2014 dönemleri için gerçekleştirilen genel kurula katılan 65 delegeden 61’inin oyunu alan Nurettin İnce yeniden başkan seçildi.

Dursun Ali Tuncer’in divan başkanı olduğu genel kurulda, çalışma ve denetleme kurulu raporları okundu, yönetim kurulu ibra edildi, tahmini bütçe kabul edildi.

 Başkan Nurettin İnce yaptığı teşekkür konuşmasında Oda seçimlerinin patırtı gürültü olmadan ilçelerine yakışır şekilde sonuçlandırıldığını belirterek, “Bizlere oy veren vermeyen tüm delege arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çiftçinin haklarını savunmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

2011/2014 döneminde yapılacak faaliyetlerle ilgili odanın çalışma programını anlatan İnce, Toprak Tahlil Laboratuarı kuracaklarını ve ilçeye pekmez, reçel atölyesi yatırımı yapacaklarını söyledi.

Çarşaf liste ile gidilen seçime tek aday olarak katılıp tekrar Başkan olan Nurettin İnce’nin yönetimi şu şekilde oluştu; Hasan Kahramantürk, Şemşettin Atar, Adnan Engin, Sezai Aktürk, Ergün Aykanat ve Metin Posta.

Oda meclisine ise şu isimler seçildi; Nurettin İnce, Şemşettin Atar, Hasan Hacıfazlıoğlu, Ziver Memoğlu, Hasan Kahramantürk, Ergün Aykanat, Mehmet Sarıbaş, Sezai Aktürk, Hayrettin Sağbaş, Recep Pehlivanlar, Metin Posta, Turan Karahan, Ahmet Yenikurtuluş, Şaban Cevher, Yaşar Yurtseven, Mehmet Kosanoğlu, Adnan Engin, Şerafettin Demirci, Ramis Şalvarcı, Ramazan Solak ve Süleyman Bulut.

                                                                                                                
 
     
 
Yorumlar
 tarımla geçinen
vatandaş

kelebeklerle ilgili herhangi bir çalışma yapıldımı tarlada ekin kalmadı

 
   
 

Copyright © 2008 
tolgacanca@msn.com